Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Felton

Është emri yt Felton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fulton, Filtn, Feldon, Feldtun, Feltin, Feldun, Felten, Fulaton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Faoiltiama
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2345 Felton's në Facebook. Pozicioni #18289
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga FeltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Felton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Felton? Voto për emrin tënd