Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Evgenia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Evgenia.
Është emri yt Evgenia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eugenia
Djem me tinguj të ngjashëm:Evgeny, Evgeni, Evgueni, Efekaan, Evekan, Evguenni, Evson, Evgeney
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evgeniya, Efsane, Evchen, Efsun, Efigenia, Ebbegiena, Evagné, Evy Jane
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5295 Evgenia's në Facebook. Pozicioni #9784
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga EvgeniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evgenia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evgenia? Voto për emrin tënd