Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evans

Është emri yt Evans? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Ebbing, Ebbaneza, Epimachus, Euphemios, Epiphanius, Eufemiusz, Epifanes, Evanns
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ebonique, Evanz, Evanouk, Evencka, Eva Yunisa, Evamaija, Evenikki, Evens
Vlerësimi:
5/5
yje 143 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 129 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 125 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22820 Evans's në Facebook. Pozicioni #3063
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga EvansPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evans? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evans? Voto për emrin tënd