Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eugenijus

Është emri yt Eugenijus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eugenius, Eisinus, Eugenes, Eugeniusz, Escanes, Egens, Eugenios, Egenius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Essence, Esēnija, Eacnung, Esans, Eugenice, Ecenaz, Eugenija, Esmee Ankie
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 305 Eugenijus's në Facebook. Pozicioni #80778
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga EugenijusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eugenijus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eugenijus? Voto për emrin tënd