Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eston

Është emri yt Eston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Easton, Euston, Eysteinn, Eistein, Eystein, Esten, Ektan, Esteem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ekedina, Echidna, Eka Agus Tiani, Estyn, Estima, Eshtemoa, Estemoa, Estine
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 980 Eston's në Facebook. Pozicioni #34709
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga EstonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eston? Voto për emrin tënd