Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esteve

Është emri yt Esteve? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Estevao, Estebe, Eztebe, Estevão, Estêvão
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esteva, Estif, Estefi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Esteve's në Facebook. Pozicioni #74015
Kategoritë:Emrat Katalonje - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga EstevePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esteve? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esteve? Voto për emrin tënd