Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ernesha

Është emri yt Ernesha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eurymachus, Ermang, Ernijó, Erwinus, Eirenaios, Erwinek, Erwinsyah, Earnse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ernisa, Eronica, Euryanassa, Ernske, Ernkje, Erinke, Erinyes, Eurynassa
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Ernesha's në Facebook. Pozicioni #150693
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ErneshaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ernesha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ernesha? Voto për emrin tënd