Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ermintrude

Është emri yt Ermintrude? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ermentrude, Ermyntrude, Irmintrud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ermtraud, Ermentraud, Ermentraude, Ermyntrude, Ehrentraud, Ermentrude, Erina Doherty
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Ermintrude's në Facebook. Pozicioni #215369
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ErmintrudePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ermintrude? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ermintrude? Voto për emrin tënd