Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erling

Është emri yt Erling? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erlangga, Erlansyah, Erlank
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erlenes
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2120 Erling's në Facebook. Pozicioni #19698
Kategoritë:Popullore danez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga ErlingPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erling? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erling? Voto për emrin tënd