Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Envi

Është emri yt Envi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enapay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emfa, Enebi, Emma Eva, Emma Pippi, Eneby, Eun Bae, Enevi
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Envi's në Facebook. Pozicioni #104340
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga EnviPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Envi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Envi? Voto për emrin tënd