Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emelda

Është emri yt Emelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Irmhild
Djem me tinguj të ngjashëm:Enaldo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enilda, Emilda, Emmaleth, Emmilda, Emelith, Emeliet, Emilet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 4570 Emelda's në Facebook. Pozicioni #10933
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga EmeldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emelda? Voto për emrin tënd