Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elisheba

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elisheba.
Është emri yt Elisheba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliasaph, Eliashib, Elisheva, Eliasib, El Logbi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsabe, Elishevah, Eliseba, Elsebé, Ellisif, Eliškagyšovoá, Elsbe, Elsebée
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 365 Elisheba's në Facebook. Pozicioni #70979
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga ElishebaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisheba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisheba? Voto për emrin tënd