Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eldrid

Është emri yt Eldrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adeltrude
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldred, Eldert, Eildert, Ealdraed, Eeldert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eldreiede, Eldreda, Eldrida, Eldride, Eldorette
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 310 Eldrid's në Facebook. Pozicioni #79819
Kategoritë:
Komente nga EldridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eldrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eldrid? Voto për emrin tënd