Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ekhard

Është emri yt Ekhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eckhard, Eckard, Ekhart, Eckart, Ekerd, Ekkehart, Eckehard, Ekkehardt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egert, Eckhart, Esrat, Esarta
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Ekhard's në Facebook. Pozicioni #362220
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EkhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ekhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ekhard? Voto për emrin tënd