Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Einhard

Është emri yt Einhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Eginhard, Einar, Einard, Einert
Djem me tinguj të ngjashëm:Einhardt, Eimert, Emmert, Einard, Emeret, Eimerd, Emérito, Einert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emeraude, Emiruth, Emerita, Emeriaud, Enya Nereida
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Einhard's në Facebook. Pozicioni #1231276
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EinhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Einhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Einhard? Voto për emrin tënd