Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egbert

Është emri yt Egbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Eg, Egbard, Egberdina, Egberta, Egbertha, Egberthe, Egbertien, Egbertina, Eigbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Ecgfrith, Egbard, Eijbert, Egbart, Eigbert, Eisbert, Eckbert, Ecgbeorht
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egbertha, Egberta, Egberthe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1815 Egbert's në Facebook. Pozicioni #22071
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga EgbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egbert? Voto për emrin tënd