Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egīls

Është emri yt Egīls? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ekulica, Egeslic, Egilius, Ezekiel Au Ezekia, Ekalak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eyslk, Ekhlasse, Eglis, Esilasu
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Egīls's në Facebook. Pozicioni #97688
Kategoritë:
Komente nga EgīlsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egīls? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egīls? Voto për emrin tënd