Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edmir

Është emri yt Edmir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edmar, Edmario, Edeymar, Edemir, Edwnur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edanur, Edinara, Edimaura, Edimery, Edimara, Edimar, Edymara, Etta Maria
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:-, Ed, Miri
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Suada
Facebook:

+/- 495 Edmir's në Facebook. Pozicioni #56988
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga EdmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edmir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edmir? Voto për emrin tënd