Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edlin

Është emri yt Edlin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edlym, Eadlyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ediline, Edlynn, Edelina, Edlyn, Edaline, Edlen, Edeline, Eathelyn
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ertien
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1500 Edlin's në Facebook. Pozicioni #25433
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Edlin


Edlin ( 13 vjeç) 2019-07-02
Eshte nje emer shume i bukur ,unik dhe shume i vecante.Gjithmone marr komente pozitive per emrin dhe pse ne fillim kan pak veshtirsi me shqiptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edlin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edlin? Voto për emrin tënd