Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eddrick

Është emri yt Eddrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edris, Edrik, Edric, Edrick, Edricio, Edrigu, Eadric, Edrico
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edrys, Edras, Ediris, Etreshia
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Eddrick's në Facebook. Pozicioni #81793
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EddrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eddrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eddrick? Voto për emrin tënd