Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dragomir

Është emri yt Dragomir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dheeraj Kumar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorkumaree, Durgesh Kumar, Daira Izamar, Durgesh Kumari
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2795 Dragomir's në Facebook. Pozicioni #16069
Kategoritë:Emrat serbë - Popullore rumun emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga DragomirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dragomir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dragomir? Voto për emrin tënd