Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Discordia

Është emri yt Discordia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Djoerd, Djordi, Dasharath, Djordy, Dushkriti, Dougherty, Dika Hariyadi, Dasarath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dtsirte, Desireth, Desirata, Desirat, Dewi Suroia Wati, Dietgard, Dewi Surti, Dasareta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Discordia's në Facebook. Pozicioni #455221
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DiscordiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Discordia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Discordia? Voto për emrin tënd