Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dilber

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dilber.
Është emri yt Dilber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dilaver, Dilvar, Dalibor, Dilfer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilbar, Dela Feby Rahayu, Daliborň, Delbra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 580 Dilber's në Facebook. Pozicioni #50800
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga DilberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dilber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dilber? Voto për emrin tënd