Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denver

Është emri yt Denver? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Danveer, Danfer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dienypher, Dhienefer, Dhienifer, Diennefer, Danvør, Dhennifer, Dhienyfer, Demi Amber
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25190 Denver's në Facebook. Pozicioni #2824
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga DenverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denver? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denver? Voto për emrin tënd