Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denby

Është emri yt Denby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dembe, Demba, Denvy, Dinhabah, Danief, Deneb, Dân Hiệp, Dünnpfiff
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danubia, Danbi, Dimphey, Dinphy, Dymph, Dambi, Dimfy, Domov
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 425 Denby's në Facebook. Pozicioni #63571
Kategoritë:
Komente nga DenbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denby? Voto për emrin tënd