Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demason

Është emri yt Demason? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donaciano, Damjan, Duncan, Dyngannon, Diên Khánh, Dương Minh Hòa, Dong-Sun, Dương Khánh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deyansion, Dao Hoàng Anh, Danny Nguyen, Dammechien, Diệu Ngân, Duong Hao Nhien, Diễm Quỳnh, Dong-Mei
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Demason's në Facebook. Pozicioni #3750698
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DemasonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demason? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demason? Voto për emrin tënd