Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Deirdore

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Deirdore.
Është emri yt Deirdore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Duartr, Dharithri, Dirty Harry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deirdre, Dierdre, Deardriu, Deirdra, Dierdra, Diah Tri Utari, Deirdré
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Deirdore's në Facebook. Pozicioni #3756571
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DeirdorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deirdore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deirdore? Voto për emrin tënd