Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Decembre

Është emri yt Decembre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Digambar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dzsenifer, Dzenifera, Diciembre, December, Djenifer, Dewi Gembira, Dzenifer, Djeniffer
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Decembre's në Facebook. Pozicioni #403861
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DecembrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Decembre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Decembre? Voto për emrin tënd