Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Deangelos

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Deangelos.
Është emri yt Deangelos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qiellor
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Democles, Dingelus, Damocles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dankalys, Dangelquea, Den Kloge
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Deangelos's në Facebook. Pozicioni #528719
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DeangelosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deangelos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deangelos? Voto për emrin tënd