Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davonta

Është emri yt Davonta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devontae, Devonta, Devonte, Devantè, Diobondedio, Defandy, Devand, Divyendu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Divinity, Devonda, Devanathy, Devent, Depianti, Devinda, Definity, Devnet
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Davonta's në Facebook. Pozicioni #58730
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikane në vitin 1992
Komente nga DavontaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davonta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davonta? Voto për emrin tënd