Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davison

Është emri yt Davison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dubhgan, Devaughn, Dubhagain, Deivison, Deyvison, Deivisson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diệp Quân, Duveken, Devi Sakinah, Deeba Sanam, Diệp Khanh
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 950 Davison's në Facebook. Pozicioni #35545
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DavisonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davison? Voto për emrin tënd