Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darbi

Është emri yt Darbi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Derby, Darb, Dhruv, Derp, Dorofey, Darby, Dhruva, Dorofei
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darva, Drifa, Derbe, Dryope, Dhurva, Dhurv, Darifa, Didah Rohibah
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1010 Darbi's në Facebook. Pozicioni #33949
Kategoritë:
Komente nga DarbiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darbi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darbi? Voto për emrin tënd