Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Danylynn

Është emri yt Danylynn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Denholm, Danlami, Daynen Willem, Dean-Willem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniëllina, Donnalyn, Danelina, Diễm Liên, Dano Ilona, Dina Mayliana, Dina Yuliana, Dian Ayu Yuli Ana
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Danylynn's në Facebook. Pozicioni #3785700
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DanylynnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danylynn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danylynn? Voto për emrin tënd