Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dagomar

Është emri yt Dagomar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Desimir, Djimmer, Djenero, Djenayro, Djymairo, Djimairo, Dzsenáro, Dejamayro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dagmar, Dismar, Dagmara, Daghmar, Dakmar, Deuzenira, Dagmare, Djamayra
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Dagomar's në Facebook. Pozicioni #1258996
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga DagomarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dagomar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dagomar? Voto për emrin tënd