Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cuthbert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cuthbert.
Është emri yt Cuthbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cuithbeart, Cuthbeorht, Cathbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cuithbeart, Cuthbeorht, Cathbert
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1610 Cuthbert's në Facebook. Pozicioni #24148
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga CuthbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cuthbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cuthbert? Voto për emrin tënd