Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cupid

Është emri yt Cupid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chepito, Cabot, Cabdi, Cavit, Cevat, Cevdet, Cavid, Cas Fedde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cao Bảo Thoa, Cupido, Capta, Cvita, Capita, Capitu, Cipta, Cieviyati
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 370 Cupid's në Facebook. Pozicioni #70334
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CupidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cupid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cupid? Voto për emrin tënd