Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Crossley

Është emri yt Crossley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:crosley
Djem me tinguj të ngjashëm:Crosley, Churchyll, Crosly, Caersewiella, Carswell, Cresswell, Croslea, Circehyll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chrysilla, Chrisula, Cerasela, Crecelle, Cherrecjell, Chariklia, Cresel, Crisol
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Crossley's në Facebook. Pozicioni #216182
Kategoritë:
Komente nga CrossleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Crossley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Crossley? Voto për emrin tënd