Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cornecia

Është emri yt Cornecia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cormag, Cernunnos, Cormac, Cronus, Cormick, Cermak, Cormack, Carnig
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carminis, Coronis, Crianses, Corrensa, Cermaka, Choirunnisa, Charnece, Cornesha
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Cornecia's në Facebook. Pozicioni #404867
Kategoritë:
Komente nga CorneciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cornecia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cornecia? Voto për emrin tënd