Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Corby

Është emri yt Corby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Corvus
Djem me tinguj të ngjashëm:Cherub, Cherif, Cearbh, Cosgrove, Carby, Charif, Charaf, Curby
Vajza me tinguj të ngjashëm:Charifa, Caraf, Charvi, Cherifia, Cherifa, Cariba, Caraveo, Cherry Pie
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3490 Corby's në Facebook. Pozicioni #13547
Kategoritë:
Komente nga CorbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Corby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Corby? Voto për emrin tënd