Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Contessa

Është emri yt Contessa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chandaka, Cinneidigh, Chintak, Chandak, Candittus, Cain De Jesus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Candyce, Candace, Candyace, Cantika, Candice, Candis, Candysha, Csendike
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4055 Contessa's në Facebook. Pozicioni #12040
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ContessaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Contessa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Contessa? Voto për emrin tënd