Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Colombina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Colombina.
Është emri yt Colombina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pëllumb
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Colombain, Columbano, Colomban, Chaloemphum, Columban
Vajza me tinguj të ngjashëm:Columbina, Columbine, Colombine
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Colombina's në Facebook. Pozicioni #285811
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ColombinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Colombina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Colombina? Voto për emrin tënd