Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clover

Është emri yt Clover? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Culver, Colver, Chielber, Cleber, Calibor, Colfre, Colvyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clever, Colibri, Cleiber, Claefer, Calfuray, Clouver, Cleuba Rayare
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6215 Clover's në Facebook. Pozicioni #8618
Kategoritë:
Komente nga CloverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clover? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clover? Voto për emrin tënd