Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clementine

Është emri yt Clementine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Clinton, Clinttun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clementina, Clemintina, Clementien, Celandine, Celandina, Clementiana, Clynthon, Celyna Dini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6050 Clementine's në Facebook. Pozicioni #8796
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat boy - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga ClementinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clementine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clementine? Voto për emrin tënd