Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clarinda

Është emri yt Clarinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Clarinde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clarimond, Clorinda, Clarimonde, Clarimonda, Clarinde
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2220 Clarinda's në Facebook. Pozicioni #19055
Kategoritë:
Komente nga ClarindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clarinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clarinda? Voto për emrin tënd