Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Claribel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Claribel.
Është emri yt Claribel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clarabel, Claribelle, Claribell, Clarivel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6010 Claribel's në Facebook. Pozicioni #8838
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ClaribelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claribel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claribel? Voto për emrin tënd