Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clarence

Është emri yt Clarence? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Clarensis
Djem me tinguj të ngjashëm:Clarance, Clarensis, Clarinus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clarencia
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 68415 Clarence's në Facebook. Pozicioni #1278
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga ClarencePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clarence? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clarence? Voto për emrin tënd