Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chrysogonus

Është emri yt Chrysogonus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Crescenzo, Crisencio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cresensia, Crescens, Császár Kincső, Crecensia
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Chrysogonus's në Facebook. Pozicioni #458108
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga ChrysogonusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chrysogonus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chrysogonus? Voto për emrin tënd