Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chrysanthos

Është emri yt Chrysanthos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Chrysanthe, Chryssa, Χρυσανθη, Χρυσα
Djem me tinguj të ngjashëm:Crescentius, Chrysanthus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Crescentius, Chrysanthus
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Chrysanthos's në Facebook. Pozicioni #97796
Kategoritë:Emrat greke - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga ChrysanthosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chrysanthos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chrysanthos? Voto për emrin tënd