Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chandler

Është emri yt Chandler? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Candelario, Chandlyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Candelaria, Candelaira, Chantal Laura, Chandlar
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35650 Chandler's në Facebook. Pozicioni #2120
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga ChandlerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chandler? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chandler? Voto për emrin tënd