Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chadwick

Është emri yt Chadwick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ceadel
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadawg, Chotj, Costica, Chadwyk, Cathasaigh, Chittatosh, Catus, Cocidius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Castus, Caethes, Chitsa, Codes, Cestus, Cathayza, Chotika, Ctekosa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8765 Chadwick's në Facebook. Pozicioni #6553
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga ChadwickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chadwick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chadwick? Voto për emrin tënd